Nowości i promocje

Babiators – okulary przeciwsłoneczne dla dzieci.
babiatorsPomagamy chronić oczy już od najmłodszych lat. Super okulary Babiators dostępne w naszym salonie.
SEIKO wraca do naszej oferty.
seiko_logoSEIKO tworzy soczewki okularowe nie ze względu na wyścig technologiczny, lecz by uczynić nasze życie łatwiejszym i wygodniejszym. Wszystkie produkty i usługi SEIKO odznaczają się wysoką jakością i niezawodnością.

Ekonomiczne soczewki okularowe
Ekonomiczne soczewki okularowe z powłoką antyrefleksyjną już od 78 zł za parę.
Zapytaj o szczegóły w Ośrodku Korekcji Wzroku.
Karta upominkowa
Szukasz pomysłu na ciekawy prezent??? Karta Upominkowa w Ośrodku Korekcji Wzroku – to odpowiedź na Twoje rozterki !!! Nie jesteś pewien gustu i upodobań osoby, którą chcesz obdarować – określ kwotę jaką chcesz przeznaczyć na prezent i załatwione.

Karta upominkowa:

  • na badanie wzroku,
  • wykonanie okularów korekcyjnych,
  • dobór soczewek kontaktowych,
  • zakup okularów przeciwsłonecznych.

Zapraszamy do Ośrodka Korekcji Wzroku w Łodzi.

Zeiss DuraVision Platinium- najnowsza powłoka antyrefleksyjna

DuraVisionTM Platinium to innowacyjny przełom wykorzystujący zaawansowany technologicznie proces “bombardowania jonami” Dzięki tej technologii cienkie warstwy składające się na powłokę antyrefleksyjną są wyjatkowo spójne i idealnie przylegają do siebie. Taka unikalna struktura sprawia, że powłoka DuraVision TM Platinium jest 3 razy bardziej odporna na zarysowania niz dotychczasowe powłoki antyrefleksyjne na soczewkach organicznych oraz o 35% twardsza niż powłoki antyrefleksyjne na soczewkach mineralnych. DuraVision TM Platinium posiada ulepszona warstwę hydrofobową oraz wysoką odpornośc na zabrudzenia dzięki warstwie oleofobowej i antystatycznej. Większa redukcja odblasków zapewnia doskonałe widzenie w dzień i w nocy. Delikatny , niebieski refleks szczątkowy i najwyższa klasa przejrzystości to jeszcze wiekszy komfort dla użytkowników okularów.

Oprawy, szkła, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe i akcesoria – wszystko do korekcji wad wzroku oferujemy już od ponad 30 lat.

Wybierz dla siebie idealnie dopasowane oprawy, zadbaj o wzrok kupując odpowiednie szkła okularowe. Pomożemy w dopasowaniu okularów przeciwsłonecznych i znalezieniu modnych akcesoriów.

Zapraszamy do naszego Ośrodka Korekcji Wzroku, skorzystaj z pomocy specjalistów, zapytaj o poradę, wybierz dla siebie najlepszy sposób korekcji wzroku.

Siedziba główna

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10.00 – 18.00
sobota:10.00 – 15.00