SEIKO wraca do naszej oferty – po japońsku znaczy precyzja.

I w całości oddaje to ducha firmy. Z pewnością jakość materiałów, wyjątkowe konstrukcje i mnogość uszlachetnień zapewnia klientom najlepsze możliwe postrzeganie świata. Znana z produkcji zegarków i bardzo precyzyjnych pomiarów czasu firma przeniosła swoją wizję do świata optyki. Dzięki temu możemy cieszyć się funkcjonalnością i wyjątkową estetyką soczewek okularowych.

SEIKO troszczy się o oczy i doskonałe widzenie. I to niezależnie od sytuacji – jazdy samochodem, uprawiania sportu, korzystania z urządzeń cyfrowych, przebywania w pomieszczeniu lub na zewnątrz – klient zawsze zasługuje na najlepsze i najbardziej komfortowe widzenie. Zaawansowane technologicznie soczewki okularowe SEIKO są precyzyjnie dopasowane do unikalnych potrzeb użytkownika. Precyzja – to nasze hasło

SEIKO PRIME

– to najbardziej precyzyjna odpowiedź na potrzeby prezbiopów. Oferują niezwykle szerokie pola widzenia, nawet w przypadku różnic w wartościach korekcji dla prawego i lewego oka. Soczewki SEIKO PRIME zachwycają też niespotykaną estetyką i smukłością.

SEIKO DRIVE

– to innowacyjne połączenie wyjątkowej konstrukcji soczewek i specjalnej powłoki antyrefleksyjnej SEIKO RoadClearCoat. Irytujące refleksy świetlne zostają wyeliminowane, zapewniając wyraźne i niczym nieograniczone widzenie w każdych warunkach. Bezsprzecznie prowadzenie samochodu nocą nigdy nie było bezpieczniejsze.

SEIKO INDOOR

– zapewniają komfort w pracy do bliży i obszaru pośredniego. Ich specjalna konstrukcja zapewnia wyraźne widzenie dokładnie tam, gdzie tego potrzeba. Sprzyja tez zachowaniu prawidłowej pozycji ciała, redukując bóle szyi i pleców.

SEIKO SENSITY

– to światłoczułe soczewki, które szybko i niezawodnie dostosowują się do oświetlenia, w którym się znajdą. Chronią oczy przed zbyt intensywnym światłem dzięki połączeniu nowoczesnej technologii fotochromowej z nadzwyczajnym komfortem użytkowania w przeciwieństwie do ich braku.

SEIKO SmartZoom

– to innowacyjne soczewki okularowe, stanowiące odpowiedź na wymagania dzisiejszego świata. Zostały zaprojektowane tak, by wspierać wzrok w walce z wyzwaniami stawianymi przez urządzenia cyfrowe. Zapewniają komfortowe widzenie podczas wpatrywania się w ekrany urządzeń mobilnych i płynne przejścia podczas przenoszenia wzroku z bliskich odległości na dal.

Jak widać SEIKO pozwala zapewnić doskonałe, precyzyjne widzenie w każdej sytuacji wzrokowej. Połączenie technologii i innowacji sprawia , że wybierając soczewki SEIKO otrzymamy produkt spełniający wszystkie oczekiwania.

SEIKO tworzy soczewki okularowe nie ze względu na wyścig technologiczny, lecz by uczynić nasze życie łatwiejszym i wygodniejszym. Godny uwagi jest fakt, że wszystkie produkty i usługi SEIKO odznaczają się wysoką jakością i niezawodnością.