Okulary dla kierowców – soczewki Zeiss DriveSafe

Podczas jazdy samochodem kierowcy mierzą się nie tylko z trudnościami na drodze w postaci korków, remontów czy zmian w organizacji ruchu. Wiele osób, które na co dzień jeździ samochodem, uskarża się na utrudniające prowadzenie pojazdu niesprzyjające warunki pogodowe – a te potrafią dać się we znaki bez względu na porę dnia i roku. Nieocenionym sprzymierzeńcem stają się okulary dla kierowców z soczewkami Zeiss DriveSafe. Soczewki te doskonale sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach, a dzięki ich właściwościom, dedykowane są tylko kierowcom, ale także wszystkim, którzy uskarżają się na oślepiające światła czy trudności w widzeniu w słoneczny dzień.

Bezpieczna jazda w okularach dla kierowców z soczewkami Zeiss DriveSafe

Soczewki Zeiss DriveSafe zostały stworzone z myślą o kierowcach, którzy podczas prowadzenia samochodu mierzą się z wieloma przeciwnościami, znacząco utrudniającymi im dobre widzenie. Jedną z największych bolączek kierowców są oślepiające światła nadjeżdżających z naprzeciwka pojazdów i latarni, które po zmroku odbijają się w mokrej nawierzchni. Antyrefleksyjna powłoka w okularach dla kierowców redukuje drażniące i przeszkadzające w jeździe refleksy, a dzięki niej soczewki Zeiss DriveSafe sprawdzą się także podczas pracy przy komputerze. Osobom wrażliwym na odblaski pomoże również polaryzacja, która blokuje poziome wiązki światła, przepuszczając przez soczewki jedynie te pionowe, co znacząco zwiększa przejrzystość obrazu i poprawia widzenie.

W Ośrodku Korekcji Wzroku dostępne są także progresywne okulary dla kierowców z soczewkami Zeiss DriveSafe. Dzięki nim zdecydowanie lepiej postrzegane są przeszkody, znajdujące się w różnej odległości. Okulary dla kierowców z progresją ułatwiają zatem dokładniejszą i szybszą ocenę odległości, a dla osób, które nie potrzebują takiego wsparcia, przygotowaliśmy okulary z jednoogniskowymi soczewkami Zeiss DriveSafe.

Okulary dla kierowców z soczewkami Zeiss DriveSafe z ochroną UV i przeciwsłoneczną

Soczewki Zeiss DriveSafe posiadają także filtr UV, który chroni oczy przed promieniowaniem UVA i UVB. Ma ono zgubny wpływ na nasze oczy (a także skórę), również w pochmurne dni. Jeśli potrzebujesz jeszcze większej ochrony przed promieniami słońca, wybierz okulary dla kierowców z fotochromowymi soczewkami DriveSafe marki Zeiss. Soczewki te dostosowują barwę do poziomu naświetlenia – gdy słońce będzie świecić Ci prosto w oczy, zmienią się w okulary przeciwsłoneczne, gdy wjedziesz w tunel, ich barwa natychmiast wróci do pierwotnego stanu.

Najlepsze okulary dla kierowców z soczewkami Zeiss DriveSafe poprawiają widzenie podczas jazdy, zwiększają zdolności oceny sytuacji, a także sprawiają, że oczy znacznie wolniej się męczą. Z powodzeniem możesz chodzić w nich na co dzień – w domu i w pracy, przed komputerem i innymi ekranami, podczas czytania książek oraz w trakcie prowadzenia pojazdu.

Zapraszamy do Ośrodka Korekcji Wzroku w Łodzi – zbadamy wzrok, dobierzemy dla Ciebie okulary i pomożemy w znalezieniu wysokiej jakości, modnych oprawek.