Dla firm

Uwaga Pracodawcy!

Pracodawco! Zapewnij okulary korekcyjne Pracownikowi!

W związku z obowiązkiem jaki został ustawowo nałożony na pracodawców (rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dn. 01.12.1998 r. Dz. U. Nr 148 poz. 973 par. 5.1, 7, 8.2 dotyczące zapewnienia okularów korekcyjnych dla pracowników, którzy posiadają wadę wzroku i pracują przed monitorami ekranowymi) proponujemy Państwu specjalną ofertę dla firm.

 

Zawierając z nami umowę otrzymujecie Państwo najlepszą ofertę, która obejmuje:

  • Wykonanie okularów do pracy przy komputerze dla Pracowników, wraz z kompleksowym badaniem wzroku wykonanym przez lekarza okulistę.
  • Wyjątkowo korzystne warunki cenowe – specjalne rabaty dzięki podpisaniu kontraktu zbiorowego i ustaleniu limitu cenowego. Jednocześnie Państwa pracownicy zachowują ustalone rabaty gdy decydują się na wybór opraw lub soczewek , których cena przekracza ustalony limit i pokrywają różnicę z własnych środków.
  • Przejrzysty sposób rozliczenia dostosowany do Państwa potrzeb ( faktury indywidualne lub faktura zbiorowa)
  • Możliwość indywidualnego dopasowania godzin przyjęć lekarzy okulistów jak również akceptacje recept i zaleceń dowolnego lekarza okulisty.
  • Bogaty wybór opraw w szerokim przedziale cenowym, bezpieczne, nowoczesne, atestowane soczewki okularowe dopasowane do indywidualnych potrzeb Państwa Pracowników.

Wszystkich Państwa, zainteresowanych współpracą z nami , zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy indywidualną ofertę rabatową przygotowaną specjalnie z myślą o Państwa Firmie.

Osoba kontaktowa: Urszula Witkowska uwitkowska@okw.com.pl

Warto wiedzieć…

Dlaczego w biznesie ważna jest jakość i design okularów?

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży optycznej pozwala nam wyjść naprzeciw potrzebom pracodawców, na których został nałożony obowiązek zapewnienia okularów korekcyjnych pracownikom posiadającym wadę wzroku i pracującym przed monitorami komputerowymi.

W ramach współpracy z firmami zapewniamy najlepszą, kompleksową ofertę obejmującą, w zależności od potrzeb, badanie wzroku i wykonanie okularów.

Nasi specjaliści ochrony wzroku mogą przeprowadzić badanie, by zapewnić wyraźne, komfortowe widzenie w trakcie wykonywanej pracy. Duże doświadczenie przekłada się na zrozumienie specyfiki pracy również w niestandardowych warunkach. Jesteśmy otwarci na możliwość przeprowadzenia badań w preferowanych przez pracodawcę godzinach. Okulary możemy również wykonać na podstawie zlecenia wystawionego przez dowolnego lekarza okulisty lub innego specjalisty ochrony wzroku.

Okulary do pracy przy komputerze mogą być wyposażone w szkła z podstawową powłoką antyrefleksyjną, redukującą odblaski i zapewniającą większy komfort widzenia lub w najnowsze powłoki zmniejszające przepływ światła niebieskiego typu LEDControl, BlueControl lub BlueProtect. Są one szczególnie polecane przy długotrwałej pracy przy komputerze, obniżając uczucie zmęczenia, zapobiegając zaczerwienieniu i pieczeniu oczu. Wszystkie soczewki stosowane w okularach posiadają odpowiednie atesty potwierdzające ich bezpieczne stosowanie.

Bogaty wybór opraw w szerokim przedziale cenowym pozwala na dopasowanie okularów uwzględniając osobiste preferencje pracowników. Pozwala to dobrać wygodne, modne i bezpieczne okulary, spełniające wszystkie wymagania związane ze specyfiką wykonywanej pracy. Dodatkowe akcesoria ułatwiają dbanie o noszone okulary.

Oferujemy wyjątkowo korzystne warunki cenowe, zapewniające specjalne rabaty dzięki podpisaniu kontraktu zbiorowego i ustaleniu limitu cenowego. Jednocześnie pracownicy zachowują ustalone rabaty, gdy decydują się na wykonanie okularów, których cena przekracza ustalony limit i pokrywają różnicę z własnych środków.

Zapewniamy przejrzysty sposób rozliczenia dostosowany do potrzeb księgowych. W zależności od preferowanego sposobu wystawiamy faktury indywidualne lub zbiorcze.

Zapewniając wysokiej jakości produkty i usługi dostarczamy indywidualne rozwiązania dla firm. Wykonujemy okulary do pracy przy komputerze, ale także korekcyjne okulary ochronne. Wszystkie nasze soczewki okularowe są produkowane przez uznane firmy optyczne, zapewniają doskonałe widzenie i wygodę stosowania również w niestandardowych warunkach pracy.

Oprawy, szkła, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe i akcesoria – wszystko do korekcji wad wzroku oferujemy już od ponad 30 lat.

Wybierz dla siebie idealnie dopasowane oprawy, zadbaj o wzrok kupując odpowiednie szkła okularowe. Pomożemy w dopasowaniu okularów przeciwsłonecznych i znalezieniu modnych akcesoriów.

Zapraszamy do naszego Ośrodka Korekcji Wzroku, skorzystaj z pomocy specjalistów, zapytaj o poradę, wybierz dla siebie najlepszy sposób korekcji wzroku.

Siedziba główna

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10.00 – 18.00
sobota:10.00 – 15.00