W dobieraniu oprawek pomaga nam komputer

Wizualizacja klienta w wybranej przez niego oprawie okularów
Wizualizacja klienta w wybranej przez niego oprawie okularów

Nasz salon oferuje niezwykle zaawansowane technologicznie urządzenie wspomagające dobór okularów VISUREAL. Dzięki temu systemowi możliwe jest zaprezentowanie klientowi jego twarzy w wielu różnych oprawach. Jest to niezmiernie przydatne zwłaszcza dla osób z wadą wzroku, która uniemożliwia dokładne obejrzenie się w lustrze. Wizerunek może być prezentowany z różnych stron, pozwalając dostrzec szczegóły okularów, takie jak np.wygląd zauszników. Oczywiście możliwe jest również nagranie filmu, co pozwala spokojnie zastanowić się nad wyborem we własnym domu.

VISUREAL pomaga również dopasować typ soczewek do wybranej oprawy. Klient ma możliwość porównania grubości i wagi soczewek okularowych wiodących firm. Umożliwia także wyznaczenie indywidualnych parametrów potrzebnych do wykonania okularów.

Dzięki VISUREAL możliwe jest zaprezentowanie wizualizacji klienta w wybranej przez niego oprawie z różnymi wersjami powłok lub barwień soczewek. System dostarcza więc wielu informacji pomocnych w dokonaniu właściwego wyboru okularów, spełniających indywidualne potrzeby klienta. Zachęcamy do korzystania z możliwości jakie daje Państwu VISUREAL.

Dowiedz się więcej na temat VISUREAL

www.hoyagallery.com/pl/