Okulary

Okulary na każdą porę i dla każdego

W naszej ofercie posiadamy najnowsze kolekcje opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych, najbardziej zaawansowane technologicznie soczewki okularowe oraz soczewki kontaktowe i płyny pielęgnacyjne.

Oferujemy współczesne rozwiązania dla zaspokojenia indywidualnych potrzeb Państwa wzroku.

Oprawki okularowe wybrane z kolekcji Salonu Optycznego OKW na 2020 rok

Zdjęcia: Zbigniew Grzesiński

 

 

Wydaje się, że dobór okularów nie jest specjalnie trudny. Wybieramy wygodną oprawę, optyk montuje szkła według recepty wystawionej po badaniu wzroku i gotowe. Jednak w rzeczywistości nie jest to takie proste.

Najczęściej zaczynamy od dopasowania właściwej oprawy. Musi być ona dobrana do kształtu twarzy klienta, ale również do jego stylu życia, rodzaju pracy wzrokowej i zastosowanych szkieł okularowych. Oczywiście duże znaczenia ma też moda. Chyba wszyscy pamiętamy klasyczne oprawy z lat 60-tych czy 70-tych, do których nawiązują również dzisiejsi projektanci. Wysokiej jakości materiały, z którego są wykonane gwarantują wygodę i odporność na odkształcenia.

Czytaj więcej…

Zapraszamy do zapoznania się z wybraną kolekcją oferowanych przez OKW w Łodzi okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych na sezon 2019:

Oprawy, szkła, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe i akcesoria – wszystko do korekcji wad wzroku oferujemy już od ponad 30 lat.

Wybierz dla siebie idealnie dopasowane oprawy, zadbaj o wzrok kupując odpowiednie szkła okularowe. Pomożemy w dopasowaniu okularów przeciwsłonecznych i znalezieniu modnych akcesoriów.

Zapraszamy do naszego Ośrodka Korekcji Wzroku, skorzystaj z pomocy specjalistów, zapytaj o poradę, wybierz dla siebie najlepszy sposób korekcji wzroku.

Siedziba główna

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10.00 – 18.00
sobota:10.00 – 15.00