Okulary i oprawki do okularów

W naszej ofercie posiadamy najnowsze kolekcje opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych, najbardziej zaawansowane technologicznie soczewki okularowe oraz soczewki kontaktowe i płyny pielęgnacyjne. Sklep optyczny z okularami to coś więcej niż tylko oprawki – oferujemy też profesjonalne doradztwo w doborze okularów. W naszej ofercie umieściliśmy zarówno okulary damskie, jak i męskie, ale też okulary dla dzieci. Kształt i wielkość oprawek można w prosty sposób dobrać do twarzy, podkreślając atuty jej urody. Okulary kocie oko, prostokątne, okrągłe czy na żyłce – oferujemy oprawki w każdym kolorze, kształcie i rozmiarze, markowe oprawki do okularów korekcyjnych. W OKW mamy okulary takich marek, jak Solano, Vogue, RayBan czy Dior. Okulary korekcyjne tych producentów to wysokiej jakości oprawy, które dodają elegancji i szyku. Przed wyborem okularów konieczne jest też profesjonalne badanie wzroku. Oferujemy współczesne rozwiązania dla zaspokojenia indywidualnych potrzeb Państwa wzroku.

Oprawki okularowe wybrane z kolekcji Salonu Optycznego OKW na 2020 rok

Zdjęcia: Zbigniew Grzesiński

Oprawki okularowe dopasowane do Ciebie

Coraz częściej okulary nosi się nie z powodu wady wzroku, ale jako modny dodatek do stylizacji. To sposób na wyrażenie siebie. Dlatego w naszej ofercie okularów stawiamy na różnorodność barw i kształtów i oryginalny design. To nie tylko narzędzie do poprawy widzenia, ale też modny i praktyczny dodatek dla każdego typu urody.

Wydaje się, że dobór okularów nie jest specjalnie trudny. Wybieramy wygodną oprawę, optyk montuje szkła według recepty wystawionej po badaniu wzroku i gotowe. Jednak w rzeczywistości nie jest to takie proste.

Jak dobrać okulary do twarzy? Jakie oprawki będą najlepiej pasować do twarzy owalnej, a jakie do okrągłej? Wybór idealnych oprawek okularowych wymaga czasu, a znalezienie dobrych, tanich okularów nie jest łatwe.

Najczęściej zaczynamy od dopasowania właściwej oprawy. Musi być ona dobrana do kształtu twarzy klienta, ale również do jego stylu życia, rodzaju pracy wzrokowej i zastosowanych szkieł okularowych. Oczywiście duże znaczenia ma też moda. Chyba wszyscy pamiętamy klasyczne oprawy z lat 60-tych czy 70-tych, do których nawiązują również dzisiejsi projektanci. Wysokiej jakości materiały, z którego są wykonane gwarantują wygodę i odporność na odkształcenia.

W naszym sklepie optycznym w Łodzi oferujemy dziesiątki oprawek do okularów o nowoczesnym designie od znanych producentów. Naszym Klientom proponujemy też wygodne soczewki kontaktowe. Okulary Łódź – zapraszamy do konsultacji z naszymi optykami.

Zapraszamy do zapoznania się z wybraną kolekcją oferowanych przez OKW
w Łodzi okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych na sezon 2020/2021:

Fotografie okularów wykonał Zbigniew Grzesiński

Wybór okularów a praca

Zastanawia Cię czy Twoja praca wpływa na Twój wzrok?