Okulary

Okulary na każdą porę i dla każdego

W naszej ofercie posiadamy najnowsze kolekcje opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych, najbardziej zaawansowane technologicznie soczewki okularowe oraz soczewki kontaktowe i płyny pielęgnacyjne.

Oferujemy współczesne rozwiązania dla zaspokojenia indywidualnych potrzeb Państwa wzroku.

Wydaje się, że dobór okularów nie jest specjalnie trudny. Wybieramy wygodną oprawę, optyk montuje szkła według recepty wystawionej po badaniu wzroku i gotowe. Jednak w rzeczywistości nie jest to takie proste.

Najczęściej zaczynamy od dopasowania właściwej oprawy. Musi być ona dobrana do kształtu twarzy klienta, ale również do jego stylu życia, rodzaju pracy wzrokowej i zastosowanych szkieł okularowych. Oczywiście duże znaczenia ma też moda. Chyba wszyscy pamiętamy klasyczne oprawy z lat 60-tych czy 70-tych, do których nawiązują również dzisiejsi projektanci. Wysokiej jakości materiały, z którego są wykonane gwarantują wygodę i odporność na odkształcenia.

Czytaj więcej…

Zapraszamy do zapoznania się z wybraną kolekcją oferowanych przez OKW w Łodzi okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych na sezon 2019:

Oprawy, szkła, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe i akcesoria – wszystko do korekcji wad wzroku oferujemy już od ponad 30 lat.

Wieloletnie doświadczenie i ciągle poszerzana wiedza pozwalają nam zaproponować najlepsze rozwiązania w dziedzinie okularów, zwłaszcza progresywnych, biurowych i pryzmatycznych.

Siedziba główna
  • ul. Próchnika 1 (róg Piotrkowskiej), 90-408 Łódź
  • email: soczewki@okw.com.pl
  • telefon: 42 633 58 98
  • telefon: 42 633 67 99

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10.00 – 18.00
sobota:10.00 – 15.00