Dobór i wykonanie okularów

Sztuka i technika wykonania, precyzyjne pomiary!

Okulary nadal pozostają podstawowym sposobem korygowania wady wzroku. Aby zapewnić najlepszy komfort patrzenia nasi optycy ściśle współpracują z okulistami i ortoptystami. W swojej pracy korzystają z najnowszych urządzeń zarówno do pomiarów ustawień soczewek jak i ich szlifowania.

Wykonanie okularów to połączenie sztuki i techniki. Precyzyjne pomiary rozstawu źrenic, wysokości środków optycznych, kąta nachylenia oprawy względem twarzy, grubości soczewek oraz wielu innych parametrów dają nam możliwość stworzenia indywidualnego rozwiązania dla wzrokowych potrzeb klienta, a doświadczenie w doborze rodzaju opraw, kształtu i koloru zapewnia świetny wygląd i komfort użytkowania.

Doskonale dobrane okulary do kształtu twarzy

Doskonale dobrane okulary do kształtu twarzy

Profesjonalne laboratorium

Nasi optycy posiadają tytuły mistrza optyki, potwierdzone specjalistycznymi egzaminami. Okulary w całości wykonywane są w naszym laboratorium optycznym od momentu wyboru rodzaju soczewek, poprzez ich szlifowanie do końcowego montażu w oprawie. Zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny okularów. W miarę możliwości zawsze staramy się pomóc naszym klientom.

Oprawy, szkła, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe i akcesoria – wszystko do korekcji wad wzroku oferujemy już od ponad 30 lat.

Wybierz dla siebie idealnie dopasowane oprawy, zadbaj o wzrok kupując odpowiednie szkła okularowe. Pomożemy w dopasowaniu okularów przeciwsłonecznych i znalezieniu modnych akcesoriów.

Zapraszamy do naszego Ośrodka Korekcji Wzroku, skorzystaj z pomocy specjalistów, zapytaj o poradę, wybierz dla siebie najlepszy sposób korekcji wzroku.

Siedziba główna

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10.00 – 18.00
sobota:10.00 – 15.00