Profesjonalne badanie wzroku

Kaseta szkieł próbnych do profesjonalnego badania wzroku

Fachowe badanie wzroku w OKW

Podstawowym elementem dobrego widzenia jest odpowiednie badanie. Nasi specjaliści wykonują pomiar refrakcji, badanie lekarskie oraz dobierają odpowiednią korekcję okularową lub soczewkową. W pracy tej wykorzystują swoje wieloletnie doświadczenie oraz informacje zdobywane na licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

Nasi okuliści, ortoptyści i optycy ściśle współpracują, by zapewnić pacjentowi możliwie najlepsze widzenie oraz komfort patrzenia. Nie boimy się wyzwań jakie stawiają przed nami nasi klienci.

Nasi Okuliści, Ortoptyści i Optycy

Nasi Okuliści, Ortoptyści i Optycy korzystają z kasety szkieł próbnych do profesjonalnego badania wzroku.

Właściwy dobór soczewek

W bardzo poważny sposób podchodzimy do zdrowia naszych pacjentów. Troskę tę najwyraźniej można zobaczyć w sposobie doboru soczewek kontaktowych. Podczas pierwszego badania lekarz okulista określa dokładną korekcję, ale także konkretny rodzaj i tryb noszenia soczewek. Następnie pacjent otrzymuje soczewki diagnostyczne, uczy się zakładania, zdejmowania i pielęgnacji. Po kilku dniach użytkowania lekarz ponownie bada pacjenta, by być pewnym, że soczewka kontaktowa jest bezpieczna i komfortowa. Dopiero wtedy możemy w odpowiedzialny sposób zakończyć dobór soczewek.

Oprawy, szkła, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe i akcesoria – wszystko do korekcji wad wzroku oferujemy już od ponad 30 lat.

Wieloletnie doświadczenie i ciągle poszerzana wiedza pozwalają nam zaproponować najlepsze rozwiązania w dziedzinie okularów, zwłaszcza progresywnych, biurowych i pryzmatycznych.

Siedziba główna
  • ul. Próchnika 1 (róg Piotrkowskiej), 90-408 Łódź
  • email: soczewki@okw.com.pl
  • telefon: 42 633 58 98
  • telefon: 42 633 67 99

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 10.00 – 18.00
sobota:10.00 – 15.00